Digitální ilustrace

plakát

Cesty vlakem bývají všelijaké. Občas narazíte na nějakého otravu, kterého se nemůžete po zbytek cesty zbavit, jindy Vás rozhodí hodinové zpoždění vlaku a jindy zas to, že jste si vlastně koupili jízdenku, ale nasedli do špatného vlaku. Ale nebojte, moje příhoda je pozitivní. Jela jsem zrovna do Prahy a najednou vidím o pár míst za sebou člověka, s kterým jsem chodila na střední školu a náhodou se z něj stal jeden z nejznámějších youtuberů v Čechách. Byl to Stejk.

Pravda, toho času jsem neměla nejmenší tušení, co to vlastně youtuber je (někdy mám pocit, že žiju v díře ve zdi). Postupně jsem během rozhovoru zjistila, že bude tento mladý člověk víc než populární. Slovo dalo slovo a já měla najednou před sebou příjemnou zakázku. Stejk mě oslovil s tím, že by chtěl vytvořit podpisový plakát v jeho oblíbených barvách, aby každý fanoušek mohl dostat i nějakou tu nadílku, kterou si schová na památku. A tak mi přišlo jako nejlepší řešení udělat plakát digitálně. Vytvořila jsem dva návrhy s jeho podobiznou a níže se můžete podívat, jak varianty vypadaly.

Vy možná nemáte zrovna zájem o podpisový plakát, ale je to taková ukázka toho, jak může digitální práce vypadat. Třeba budete mít zájem o komiks. Něco v tomto duchu? A možná byste chtěli mít digitální potisk na oblíbený hrnek, tričko nebo předpřipravený návrh na přebal na knížku. Neváhejte mi napsat. Možná to bude znít jako klišé, ale společnými silami určitě najdeme to nejlepší řešení.

Klidně pište

kreativum s.r.o., se sídlem U Krematoria 2622, 530 02 Pardubice, IČ: 25297805, Neplátce DPH, Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 14038

© kreativum s.r.o. – Všechna práva vyhrazena