Fotografie

svět skrz objektiv

Nebojte, sice se na kreativum.cz možná zdánlivě zastavil čas, jenže ve skutečnosti vše frčí dál, jak se patří. Právě pracuji na další nástěnné malbě v areálu na Slapech, a až teď se naskytla první volná chvíle na napsání nového příspěvku. Tentokrát na téma focení.

Samotné focení patří spíše mezi okrajovější služby, které nabízím, ale rozhodně to neznamená že by mě bavilo o něco méně. Vždy mě nadchne, jakmile se namane nějaká nová zkušenost, vtipný moment nebo to, jak při focení portrétů jen tak bezděčně nahlédnete do zákulisí. A co je nejzajímavější, přes čočku objektivu ten svět vypadá prostě jinak. Taky člověka poznáte zase po jiné stránce. Hlavní ale je, aby se ten dotyčný cítil při focení dobře, uvolněně a do ničeho se nenutil, protože jenom tak vznikají ty nejlepší momentky. 

A tak jsem jednoho jarního dne fotila i novomanželský pár v Tyršových sadech. Sama nemám ráda ty vyumělkované ateliérové fotky s notnou dávkou retuší, takže mi tohle romantické místo na svatbu úplně „sedlo“. Svěšené hlavy vrb, jezírko u rybárny, rozkvetlý jasmín a jednoduchá, a přitom krásná svatba. Ideální volba pro zachycení atmosféry a momentu spojení cest dvou lidí.

Občas vyfotím i nějaké to mimčo, domacího mazlíčka nebo portrét. Přece, fotit se dá cokoli, tak se nebojte ozvat a něco spolu vymyslíme.

Klidně pište

kreativum s.r.o., se sídlem U Krematoria 2622, 530 02 Pardubice, IČ: 25297805, Neplátce DPH, Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 14038

© kreativum s.r.o. – Všechna práva vyhrazena